محل تبلیغات شما

Adel Ferdosipoor

مدیرعامل باشگاه استقلال امروز از برنامه ۹۰ به مراجع قضایی شکایت کرد.سایت باشگاه استقلال نوشت:علی فتح‌الله‌زاده، مدیرعامل باشگاه استقلال عصر امروز با تنظیم شکواییه‌ای از طریق وکیل خود در تهران، خواستار بررسی موضوع برنامه 90، مورخ 25/2/91 توسط مراجع قضایی شد.

عادل از رویه برخورد فتح الله زاده با موضوع جباری انتقاد کرده بود و فتح الله زاده حالا مدعی است که چرا وقتی 60 هزار هوادار او را تشویق کرده اند فردوسی پور آنها را نشان نداده و یکسویه به قاضی رفته است؟

در روزهایی که بحث تغییرات در راس مدیریت باشگاه استقلال همچنان مطرح است شاید فتح الله زاده توقع نداشت عادل در برنامه پربیننده اش مماشات او با بازیکن تیمش که خیلی ها معتقدند بستر بازیکن سالاری را فراهم کرده و به زعم خود وی با لی لی به لالا گذاشتن او کار را تا تعطیلی تمرین پیش برده ، ضعف های حاجی را تیتر و برجسته کند.

او در روزهایی عادل را به دادگاه کشانده که حتی اگر قرار باشد فردوسی پور برایش کاری کند و به زعم دکتر وجدان کاریش را نشان دهد هم ممکن نیست زیرا 90 تعطیل شد و تا شروع مجددش معلوم نیست استقلال با همین مدیر ادامه می دهد یا فرد دیگری بر صندلی ساختمان خیابان 38علامه جنوبی تکیه زده است.مدیرعامل باشگاه استقلال امروز از برنامه ۹۰ به مراجع قضایی شکایت کرد.سایت باشگاه استقلال نوشت:علی فتح‌الله‌زاده، مدیرعامل باشگاه استقلال عصر امروز با تنظیم شکواییه‌ای از طریق وکیل خود در تهران، خواستار بررسی موضوع برنامه 90، مورخ 25/2/91 توسط مراجع قضایی شد.آنجایی که فتح الله زاده می گوید چرا وقتی 60هزار نفر مرا تشویق می کنند یک صحنه هم نشان نمی دهد، اما یک نفر که از ما انتقاد می‌کند را پخش می‌کند؟آقای فردوسی پور به دنبال چه می‌گردی؟‌ یعنی من 60هزار نفر لیدر دارم؟‌ چرا یک صحنه هم از تشویق‌ها پخش نشد؟ اگر وجدان کاری این است؛ آقای عادل عزیز اصلا من محبوب نیستم. تو مدیر خوبی هستی، تو خیلی نازی، تو خیلی محبوبی!» می شود رگه هایی از همین موضوع را دید. حاجی گویا حس می کند در این روزهای حساس ، خراب شده است. خراب شدنی که بعید نیست روی تصمیم گیری کمیته عیب یابی که وزیر ورزش وعده اش را داده تاثیر بگذارد. عباسی گفته بود الان کمیته‎ای مسئول رسیدگی به مسائل مربوط به تیم‎های پرسپولیس و استقلال است. پس از اعلام رای این کمیته مورد نظر و در صورتیکه نیاز به تغییر باشد، اقدامات لازم را انجام می‎دهیم.»

عادل از رویه برخورد فتح الله زاده با موضوع جباری انتقاد کرده بود و فتح الله زاده حالا مدعی است که چرا وقتی 60 هزار هوادار او را تشویق کرده اند فردوسی پور آنها را نشان نداده و یکسویه به قاضی رفته است؟

در روزهایی که بحث تغییرات در راس مدیریت باشگاه استقلال همچنان مطرح است شاید فتح الله زاده توقع نداشت عادل در برنامه پربیننده اش مماشات او با بازیکن تیمش که خیلی ها معتقدند بستر بازیکن سالاری را فراهم کرده و به زعم خود وی با لی لی به لالا گذاشتن او کار را تا تعطیلی تمرین پیش برده ، ضعف های حاجی را تیتر و برجسته کند.

او در روزهایی عادل را به دادگاه کشانده که حتی اگر قرار باشد فردوسی پور برایش کاری کند و به زعم دکتر وجدان کاریش را نشان دهد هم ممکن نیست زیرا 90 تعطیل شد و تا شروع مجددش معلوم نیست استقلال با همین مدیر ادامه می دهد یا فرد دیگری بر صندلی ساختمان خیابان 38علامه جنوبی تکیه زده است.آنجایی که فتح الله زاده می گوید چرا وقتی 60هزار نفر مرا تشویق می کنند یک صحنه هم نشان نمی دهد، اما یک نفر که از ما انتقاد می‌کند را پخش می‌کند؟آقای فردوسی پور به دنبال چه می‌گردی؟‌ یعنی من 60هزار نفر لیدر دارم؟‌ چرا یک صحنه هم از تشویق‌ها پخش نشد؟ اگر وجدان کاری این است؛ آقای عادل عزیز اصلا من محبوب نیستم. تو مدیر خوبی هستی، تو خیلی نازی، تو خیلی محبوبی!» می شود رگه هایی از همین موضوع را دید. حاجی گویا حس می کند در این روزهای حساس ، خراب شده است. خراب شدنی که بعید نیست روی تصمیم گیری کمیته عیب یابی که وزیر ورزش وعده اش را داده تاثیر بگذارد. عباسی گفته بود الان کمیته‎ای مسئول رسیدگی به مسائل مربوط به تیم‎های پرسپولیس و استقلال است. پس از اعلام رای این کمیته مورد نظر و در صورتیکه نیاز به تغییر باشد، اقدامات لازم را انجام می‎دهیم.»

مراحل حذفی جام جهانی

قیمت انواع لپ تاپ

گزارش روز: پنج دلیل برای قهرمانی رئال مادرید در لالیگا؛ از رفتن پپ تا شکسته شدن سد روانی

استقلال ,فتح ,باشگاه ,زاده ,الله ,عادل ,الله زاده ,فتح الله ,باشگاه استقلال ,فردوسی پور ,را نشان ,مدیرعامل باشگاه استقلال ,ساختمان خیابان 38علامه ,صندلی ساختمان خیابان ,دکتر وجدان کاریش

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فناوری های مدرن wasuamontvern laxavapo raikimiper Cheap MLB Detroit Tigers Jerseys at Reasonable Price. £ ...Diary of my life... £ Judith's info فروش تکی و عمده پوشاک ترک tonodoken ستارگان خاک باغشن