محل تبلیغات شما
 لیونل مسی، یکی از چند بازیکن بارسلونا است که با ارسال پیغامی برای اریک آبیدال، برای او آرزوی بهبود نموده

اکنون یک ماه و چند روز از انجام عمل جراحی پیوند کبد اریک ابیدال سپری می شودو آینده این ستاره فرانسوی در پس پرده ای از ابهام است و مشخص نیست که ایا او قادرخواهد بود که به دنیای فوتبال بازگردد یا نه.

اما هم تیمی های او در بارسلونا باارسال پیغامهایی روحیه بخش و محبت آمیز ، حمایتشان را از آبیدال اعلام کرده اند.

مسی در نامه ای برای ابیدال نوشته: فقط می خواهم بگویم که تو برای من یک الگو هستی. برایت انرژی و قدرت فراوانی را آرزو می کنم و امیدوارم که خیلی زود در رختکن تیم ببینمت. دوستدار تو.»

علاوه بر مسی، خاویر ماسچرانو هم پیغام روحیه بخشی برای آبیدال ارسال کرده: آبی، باوجودی که کمتر از دو سال است که تو را می شناسم ولی تو به من این فرصت را دادی تا دوست تو باشم و دوستی با انسانس مثل تو، چیزی است که من ارزش زیادی برایش قائلم. تو برای همه ما الگو هستی.دوستدارت.»

از سوی دیگر، اسطوره هایی مثل تیری آنری و زین الدین زیدان فرانسوی و رافائل نادال، تنیسور برتر اسپانیایی هم پیغامهای مشابهی برای ابیدال ارسال کرده اند.

مراحل حذفی جام جهانی

قیمت انواع لپ تاپ

گزارش روز: پنج دلیل برای قهرمانی رئال مادرید در لالیگا؛ از رفتن پپ تا شکسته شدن سد روانی

تو ,کرده ,آبیدال ,هم ,یک ,ابیدال ,تو برای ,است که ,من یک ,برای من ,که تو

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Eddie's receptions snicunmelo مـهـدی نـهـالـپـروری عاشق باش زنده باش -یاس 961 stoutrodarnee گفتگو با باد پارسیان هاست . laipodacul استفاده از بارکد و RFID در کسب و کار و صنعت